Gdzie w Krakowie zakupić dodatki do aranżacji wnętrz?

Kraków to ogromne miasto – piękne i pełne inspiracji. Jeśli jednak musimy udać się na zakupy to wybranie odpowiedniego sklepu w gąszczu tak wielu ofert w Krakowie może być trudne. Aranżacja wnętrza to niełatwe zadanie – musimy dobrać różne elemnty,a by pasowały do siebie nawzajem, stanowiły uzupełnienie i doskonale prezentowały się w jednym pomieszczeniu. Z uwagi na charakter tego typu zakupów często decydujemy się na zakupy w sklepach stacjonarnych. Ogromną zaletą jest możliwość zakupu różnych artykułów wyposażenia wnętrza w jednym miejscu. Taką ofertę prezentuje sklep A.Witek, który jest zlokalizowany w centrum handlowym Witek Home.

Zalety centrum handlowego w Modlniczce

Centrum Witek Home to kompleks handlowy zlokalizowany tuż pod Krakowem, w miejscowości Modlniczka. Z centrum Krakowa do Witek Home można dojechać w 20 minut. Lokalizacja pod Krakowem ma swoje zalety. Zakorkowane centrum Krakowa nie sprzyja miłym i spokojnym zakupom w gronie rodziny. Wyjazd poza miasto pozwala nieco zwolnić tempo i przyjemnie spędzić dzień w Centrum Handlowym Witek Home. Liczne miejsca parkingowe zapewniają komfort zmotoryzowanym, a dla osób korzystających z komunikacji miejskiej polecamy autobusy linii 278, 258.

Centrum handlowe to ogromny kompleks oferujący artykuły wyposażenia wnętrz. A.Witek to rodzinna firma, która od pokoleń zajmuje się handlem i zaopatrywaniem Polaków w artykuły aranżacji wnętrz.

Oferta A.Witek

Oferta sklepu A.Witek obejmuje różne produkty z kategorii „wystrój wnętrz”. Firma jest najbardziej rozpoznawalna w sektorze sprzedaży dywanów. Od lat dostarcza na rynek małopolski i nie tylko dywany marki Agnella, Dywilan, Marbex, Obsession, Osta Carpets, Lalee i wielu innych znanych i mniej znanych producentów. A.Witek dba o to, aby klienci mieli wybór. Dlatego w sklepie można znaleźć tysiące wzorów dywanów, między innymi:

  • dywany wełniane,
  • dywany wiskozowe,
  • dywany jedwabne,
  • dywany syntetyczne,
  • dywany dziecięce,
  • dywany shaggy,
  • dywany skandynawskie,
  • dywany do salonu,
  • dywany do kuchni.

Kolejnym obszarem, w który warto się zagłębić w centrum Witek Home jest dział „Wykładzin”. W sklepie oferowane są zarówno wykładziny dywanowe do domów prywatnych, jak również wykładziny obiektowe. Te ostatnie są przeznaczone do budynków użyteczności publicznej, czyli hoteli, biurowców, galerii itd. cechuje je duża odporność na plamy, zabrudzenia i ścieranie, dlatego stosowane są w miejscach o dużym stopniu użytkowania.

W A.Witek zakupisz także tapety, farby, zasłony, firanki, karnisze, sztuczne rośliny i wiele innych artykułów. Serdecznie polecamy na sobotnie zakupy Witek Home i jego ofertę dywanów, wykładzin itd.